5 důvodů proč investovat na Mintosu

Mintos je takzvaná P2P (peer to peer) platforma, kde může každý z vás vydělávat peníze na tom, že si lidé půjčují peníze u finančních institucí. Celý princip spočívá v tom, že na Mintosu inzerují své půjčky finanční společnosti, do kterých můžete zainvestovat svoje peníze. Pro poskytovatele půjčky to znamená, že může půjčit dalším lidem a s vámi se podělí o zisk.

  1. Jednoduchá první investice

Na Mintosu je velice snadné zainvestovat své první peníze. Začít můžete od velmi malých částek v řádu stokorun a nic se neděje. Jde o skvělé místo, kde může skutečně každý jednoduše posílat peníze a nechat je, ať pracují za něho. Vše je možné udělat online – registrace, potvrzení totožnosti i vklad. Nikam nemusíte chodit a během pár minut můžete investovat peníze.

  1. Snadná diverzifikace

Diverzifikace je při investování základním pravidlem, kterého by se měl každý dobrý investor držet. Mintos nabízí nepřeberné možnosti filtrování, ohodnocení, seřazení a vyhledávání v půjčkách. Dokážete diverzifikovat podle zemí, podle druhu půjčky, podle doby splácení, podle úroku, podle ratingu poskytující instituce a podle řady dalších logických kritérií. Navíc díky nastavení autoinvestu stačí nastavit pravidla na začátku a pak se vaše peníze investují automaticky.

  1. Celosvětový prostor

Mintos spolupracuje s institucemi napříč celým světem. Například já mám investováno do půjček v Botswaně, Keni, Kazachstánu, i v řadě evropských států. Díky tomu můžete v Evropě vysoký úrok na úrovni 12% brát jako normální úrok v Africe. Je to opravdu velice zajímavý celosvětový nástroj, který můžete využívat z pohodlí svého domova.

  1. Silná instituce

Mintos se stává velmi velkou firmou, která spravuje, respektive zprostředkovává půjčky za více než 2 mld. EUR pro investory ze 70 zemí světa. To z Mintosu dělá jedničku na trhu s půjčkami pro fyzické osoby a pro vás to znamená jedinečnou šanci, jak získat velice slušný výnos bez znalosti nějakého trhu a jeho sledování v čase.

  1. Průměrný výnos 12%

Skvělý, ba přímo excelentní výnos 12%, který je v průměru na Mintosu dosahován znamená neskutečné zhodnocení vašeho kapitálu. Stačí si posílat 100 eur měsíčně a za rok máte na účtu 1.200 eur svých + cca 100-140 eur, které vyděláte. Je to neskutečný výnos, který navíc díky garanci zpětného odkupu (když dlužník nesplácí, poskytující firma vám půjčku vykoupí) máte prakticky jistotu svých výdělků dlouhodobě. Právě proto je Mintos tak oblíbený a investuje na něm obrovské množství investorů z celého světa.

Přidejte se i vy k Mintosu a získejte ještě bonus až 1000 EUR s naším odkazem ZDE.

Rekapitulace
Datum
Hodnocení
Skvělá možnost, jak nechat svoje peníze vydělávat.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..