Zonky půjčka – peníze pro každého

Zonky půjčka je moderní způsob, jak získávat peníze pro svoje potřeby. Na Zonky může o půjčku požádat úplně každý a jeho žádost je následně vyhodnocena podle předem jasně nastavených pravidel.

O zonky půjčku požádáte online

O zonky půjčku lze požádat online. Je to velice snadné a rychlé. Stačí na webu kliknout na žádost, vyplnit základní údaje, poslat výpis z účtu a je to. Peníze dostane prakticky téměř každý – zonky pouze řeší výši úrokové platby podle rizikovosti klientů. Půjčky jdou od nějnižších sazeb pro movité klienty a ti, kteří mají menší příjmy mají vyšší úroky – hold paradox půjčování peněz.

Zonky půjčka není podvod

Hodně lidí se bojí, že Zonky půjčka je nějaký podvod. Že za tím stojí někdo pochybný a podobně. Ubezpečuji vás, že to žádný podvod není. Zonky půjčka ani nemůže být podvod – dokážete si představit, že by Česká národní banka nechala někoho vysílat televizní reklamy, nabízet tisíce půjček měsíčně a neměla by to ošetřené. Půjčka Zonky žádný podvod není a vy nemusíte mít žádnou obavu.

Kdo za zonky stojí

Další potvrzení toho, že Zonky není žádný podvod je fakt, že za Zonky stojí silná PPF skupina. Je to jedna z největších finančních skupin. A díky tomu se děje to, že Zonky prověří vás, jako potenciálního dlužníka, a pokud se nenajde dostatek lidí, kteří by vám půjčili, Zonky peníze doplatí – prověřila si vás, stanovila vám nějakou úrokovou sazbu a je to jako v bance – prostě vám mimo lidí půjčí i Zonky.

Recenze Zonky půjček

Najít na internetu recenzi Zonky půjčky není žádný problém. Měsíčně si od Zonky půjčí 10.000 lidí. Podmínky jsou dopředu dané, platíte celou dobu splácení stejnou splátku a při přihlášení do internetového portálu Zonky hned zjistíte, kolik splátek vám zbývá. Není problém doplatit půjčku najednou zdarma.

Dobré na půjčce od Zonky je, že vás před termínem splátky sami formou SMS a emailu upozorní, že je potřeba splátku provést. Je to docela milé, pokud nemáte trvalý příkaz nastavený. Navíc na portálu Zonky si můžete i přečíst, kolik z dané splátky činí úrok a kolik jistina, takže v každé chvíli víte, kolik vám zbývá doplatit.

bilomodra-sales-green-button-auto-s-kytkou-roboto-728x125.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..